Najpopularniejsze

Zastanawiasz się nad wycieczką motywacyjną dla swoich pracowników? Zorganizuj ją z East Travel!

Firmowe wyjazdy motywacyjne to coraz częściej i chętniej wybierana forma turystyki biznesowej. Stanowią nowoczesną, elitarną formę nagrody dla pracowników, klientów czy kontrahentów.  Jest to szczególna forma wycieczki, łącząca ze sobą elementy motywacyjne, turystyczne, szkoleniowe i zabawowe, a dobrze zaplanowane, przyczyniają się do lepszych wyników sprzedaży. Brzmi wymagająco? Nic bardziej mylnego – powierz kwestię organizacyjną doświadczonej firmie turystycznej East Travel i wspólnie stwórz idealny plan wyjazdu!

Wycieczka incentive – dla kogo i w jakim celu są organizowane?

Incentive Travel to elitarna forma wyjazdów biznesowych. Ma ekskluzywny charakter, a liczba uczestników ogranicza się najczęściej do pięciu, ośmiu wyróżnionych z grupy osób, którzy w sposób szczególny przyczynili się do rozwoju firmy. Przemyślany, długofalowy program obfituje w ponadprzeciętne atrakcje i szkolenia, które organizowane są stricte pod zainteresowania i możliwości uczestników. Mile widziane są spotkania i szkolenia prowadzone przez wybitne osobistości, wycieczki do popularnych, trudno dostępnych miejsc turystycznych czy też zwieńczenie wyjazdu uroczystą galą. Nie ma tu miejsca na mechaniczne odhaczanie kolejnych punktów programu typowych dla wycieczek krajoznawczych. 

Wyjazd motywacyjny – czy warto? 

Wyjazd motywacyjny to także strategiczne podejście inicjujące rozwój firmy nie tylko w kwestii marketingowej. Wycieczki incentive przybierają również charakter programów lojalnościowych, dzięki którym bieżący pracownicy, klienci bądź kontrahenci czują się docenieni i nie czują potrzeby zmiany miejsca pracy. Jednocześnie jest to niezwykle atrakcyjna reklama zarówno dla samego pracodawcy, jak i całej firmy, na co zwracają uwagę potencjalni wspólnicy, bądź przyszli pracownicy.

Planowanie wyjazdu – od czego zacząć?

Podstawą każdego wypadu, niezależnie od jego charakteru, jest sprecyzowany, dobrze określony plan, cel oraz rodzaj planowanych atrakcji. Incentive Travel to duże przedsięwzięcie, dlatego wszelkie przygotowania powinny rozpocząć się około 6 miesięcy wcześniej przed planowaną datą wyjazdu. Wówczas można ze spokojem dopracować wszelkie szczegóły inwestycji aby spełniać oczekiwania uczestników. Niezbędne będzie określenie dogodnego dla uczestników terminu, budżetu. Na tym etapie konieczne jest Twoje zaangażowanie – kto zna lepiej swoich pracowników oraz możliwości firmy, jak nie sam przełożony? 

Sprawdź też:   Umowa deweloperska u notariusza - kiedy zawieramy?

Biuro podróży East Travel wesprze Cię na każdym etapie planowania i realizacji wyjazdu. Doświadczenie i zaangażowanie wykwalifikowanego personelu umożliwi zorganizowanie atrakcyjnego, niezapomnianego wyjazdu motywacyjnego. Niezależnie od tego, czy będzie to wycieczka krajowa, czy zagraniczna wyjazd z East Travel obfituje w nietuzinkowe atrakcje, noclegi w cenionych hotelach oraz uroczyste imprezy. Aby uzyskać unikatowe propozycje wyjazdów Incentive, skonsultuj się ze specjalistami od East Travel.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button