Biuro

Odkryj nowy wymiar pracy – wynajmij nasze biuro w Tychach i ciesz się inspirującym miejscem do realizacji swoich celów!

W Tychach znajduje się tyska strefa przemysłowa, w obrębie której znajduje się wiele biurowców. Jednym z nich jest nowoczesny budynek Centrum Biznesowego Atrion. Przyciąga on swoją uwagę nie tylko wyglądem, ale i funkcjonalnością, udogodnieniami czy lokalizacją.

Cechy charakterystyczne

Atrion Centrum Biznesowe to prawie 9000 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej. Budynek posiada 3 kondygnacje. Na każdą z nich można dostać się schodami lub windą. Został zaprojektowany przez specjalistów, dzięki czemu nawiązuje do klasycznego modernizmu, zakładającego wykorzystanie niemal każdej powierzchni w sposób użytkowy. Znajduje się w samym sercu Tyskiej Strefy Przemysłowej, dzięki czemu dojazd jest bezproblemowy. W okolicy znajdują się liczne przystanki autobusowe i trolejbusowe oraz główne drogi prowadzące do Katowic i Bielska-Białej.

Biura

Centrum Biznesowe Atrion posiada ponad 80 wydzielonych powierzchni biurowych. Są to biura 1-osobowe, 2-osobowe, 3-9-osobowe, biura 10-14-osobowe, biura call center oraz open space. Wszystkie biura są w pełni wyposażone i dostosowane do potrzeb pracowników. Wyposażenie obejmuje m.in. biurka z separatorem, fotele z regulacjami, szafy ubraniowe, sterowalną klimatyzację.

Oprócz biur Atrion oferuje 12 sal konferencyjnych, oraz specjalne sale szkoleniowe, które wyposażone są we wszystkie niezbędne narzędzia multimedialne, wymagane przy prowadzeniu szkoleń.

Ekologiczne rozwiązania

W Atrion zostały wprowadzone specjalne rozwiązania ekologiczne, dzięki czemu otoczenie stało się bardziej przyjazne dla człowieka i jego pracy. Panele sufitowe wykonane ze szklanej wełny, czyli substancji naturalnych, płaski dach ze świetlikami, pozwalający na dotarcie światła naturalnego, gazowe pompy ciepła, dbające o właściwą temperaturę w budynku stanowią energooszczędne rozwiązanie. Dodatkowo chłodzenie budynku jest możliwe za pomocą paliwa gazowego, które jest jednym z najbardziej ekologicznych rozwiązaniem dla atmosfery, a armatura łazienkowa wyposażona jest w specjalną czujkę, która pozwala na oszczędzanie wody.

Sprawdź też:   Jaki kosz do biura wybrać? Co warto sprawdzić wybierając kosz na śmieci do biura?

W samym centrum budynku znajduje się Atrium, nazywane sercem obiektu, w którego części znajduje się drzewo z rodziny fikusa otoczone wygodnymi siedzeniami i inną roślinnością.

Usługi

W Centrum Biznesowym Atrion znajduje się także Bistro Atrion, w którym można zjeść śniadanie w porannych godzinach, a w przerwie na lunch zdecydować się na ciepły obiad w ramach zestawu dnia. Dodatkowo jest możliwość wynajęcia sali na imprezę okolicznościową oraz zamówienie cateringu dla firm, jak i osób prywatnych.

Dodatkowe elementy

Na każdym piętrze znajdują się strefy relaksu oraz kabiny do przeprowadzania rozmów telefonicznych. Wszystko po to, aby zapewnić idealne warunki do pracy i spotkań biznesowych. Osoby dojeżdżające do pracy nie muszą martwić się o parking, ponieważ znajduje się on bezpośrednio przy budynku i jest dostępny dla wszystkich.

Jeśli szukacie biura w Tychach, które łączy najnowsze technologie z ekologicznymi rozwiązaniami oraz gwarantuje wiele udogodnień i przyciąga swoim wyglądem, to Atrion może was zaciekawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane artykuły

Back to top button